Info

The hedgehog was engaged in a fight with

Read More
Psycholog

Czy warto się zdecydować na poradnictwo psychologiczne online?

Psycholog online – nowa forma pomocy

Poradnictwo psychologiczne online, a więc porady psychologiczne cieszą się coraz większą popularnością. Jest to bardzo ciekawa forma pomocy. Do kogo jest skierowana? Jest skierowana do osób zdrowych, które akurat przeżywają życiowe kryzysy, przystosowawcze trudności czy też borykają się z innego rodzaju problemami, które to wynikają z ich aktualnej życiowej sytuacji. Celem takich porad jest zidentyfikowanie samego problemu oraz do tego odnalezienie rozwiązania, które będzie na tyle satysfakcjonujące i przyniesie rezultat w relatywnie krótkim czasie.

Pomoc psychologiczna online – skuteczna pomoc w życiowych problemach

To działanie psychologa jest oczywiście dostosowane pod indywidualne potrzeby klientów. Porady psychologiczne online mają na celu zdiagnozowanie potrzeb klienta, zrozumienie samego problemu, a także zaplanowanie konkretnych etapów pracy czy też wspieranie klienta, wspomaganie rozwoju sprzyjających cech oraz badanie rezultatów danych spotkań. Z założenia powinny przynosić oczekiwane efekty.

Psychoterapia online – skorzystaj z profesjonalnej pomocy!

Psychoterapia online jest także udzielaniem wsparcia oraz pracą nad motywacją.  Takowych porad udziela psychoterapeuta. Forma pomocy przyjmuje formę spotkań, których celem głównym jest zidentyfikowanie wszelkich trudności oraz poszukiwanie wszelkich sposobów radzenia sobie z nimi. W takiej formie współpracy z klientem dopuszczalna jest także forma telefoniczna czy też forma wideo rozmowy. Szczególnie w obecnych dosyć trudnych czasach.

Author Image
Redakcja

Dodaj komentarz